Kategórie

Závitové tyče 

Závitové tyče sú univerzálny spojovací prvok, používaný vo všetkých oblastiach priemyslu. Závitové tyče sa vyrábajú v rôznych pevnostiach, materiáloch a povrchových úpravách. Tyče pevnosti 4.8 sa používajú hlavne ako spojovací materiál na montáž drevených krovov a drevených konštrukcií. Pevnostné závitové tyče pevnosti 8.8 sú určené skôr pre strojársky a automobilový priemysel. Realizujeme tiež predaj vysokopevnostných závitových tyčí pevnosti 10.9 a 12.9. Základné závitové tyče vysokej pevnosti 10.9 držíme skladom. V ponuke BB-TECHNIK nájdete aj trapézové závitové tyče.

Podkategórie

 • Závitové tyče, pevnosť 4.8 DIN 975

  Štandardné závitové tyče pevnosti 4.8 sa používajú v stavebníctve a pri montáži drevených krovov a tesárskych konštrukcií.

 • Závitové tyče, pevnosť 8.8 DIN 975

  Pevnostné závitové tyče pevnostnej triedy 8.8 sa používajú hlavne stavebníctve a v strojárskom priemysle, kde sú kladené vyššie nároky na pevnosť a presnosť závitu tyče. Závitové tyče sa tiež využívajú ako kotviaci prvok.

 • Vysokopevnostné závitové tyče,...

  Vysokopevnostné závitové tyče sú tyče zo špeciálnej tvrdenej ocele a používajú sa v strojárstve, kde sa vyžaduje extrémna pevnosť závitu.

 • Nerezové závitové tyče z nerezu...

  Závitové tyče z nerezovej ocele A2. Nerezové závitové tyče držíme skladom.

 • Závitové tyče s trapézovým...

  Závitové tyče s trapézovým závitom majú špeciálny závit v tvare lichobežníka, odolný voči zodratiu častým pohybom matice po závite. Trapézové tyče sa používajú v strojárskom priemysle na výrobu rôznych upínacích a zdvíhacích zariadení. 

 • Mosadzné závitové tyče DIN 975

  Mosadzné závitové tyče sú vyrobené z čistej mosadze a používajú sa hlavne tam, kde je vyžadovaná dobrá vodivosť materiálu.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop