Kategórie

Vruty 

Podkategórie

 • Vruty do dreva so 6-hrannou...

  Vruty do dreva so 6-hrannou hlavou DIN 571 sa používajú na montáž drevených konštrukcií, altánkov, krovov a záhradného dreveného nábytku. Vruty do dreva sa tiež používajú v kombinácii s hmoždinami na upevňovanie materiálov do betónu, muriva, kameňa atď.

 • Terasové skrutky

  Predaj skrutiek na montáž drevených terás a terasových podláh. Ak neviete aké skrutky použiť na montáž drevenej terasy, ochotne vám poradíme. Nikdy však nešetrite na materiále a na montáž terasových dosiek použite nerezové terasové skrutky.

 • Konštrukčné vruty SUPERTORX

  Konštrukčné alebo tiež tesárske vruty SUPERTOX sú vruty novej generácie. Konštrukcia a jednotlivé časti vrutov boli navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie nároky na kvalitu a bezpečnosť a čo najviac uľahčili prácu pri montáži drevených prvkov ako takých. Po odskúšaní montáže s vrutmi SUPERTORX, sa už k používaniu bežných vrutov nevrátite. Tieto špeciálne vruty nachádzajú uplatnenie pri všetkých druhoch drevených konštrukcií, ako napríklad strešné konštrukcie, krovy, altánky, montované domy, zrubové domy, drevené obklady a podobne. Vruty SUPERTORX sú obzvlášť vhodné ako vruty na drevené fasádne obklady, nakoľko pri montáži tenších lát drevo nepraská. Vruty majú drážku TORX, ktorá umožňuje väčší prenos krútiaceho momentu ako pri bežných drážkach PZ a PH pri vynaložení rovnakej sily. Skrutky majú zosilnenú časť pod hlavou skrutky a stredná frézovacia drážka na konci závitu vedie skrutku a zabezpečuje ľahší prienik bezzávitovej časti do materiálu. Pozdĺžna drážka a vybratie na začiatku závitu zabezpečujú ľahšie a rýchlejšie zavŕtanie do materiálu. Skrutky dodávame v praktickom znovu uzatvárateľnom balení. V každom balení je 1 uťahovací bit zdarma.

 • Vruty do dreva univerzálne

  Univerzálne vruty do dreva a drevotriesky, vhodné tiež do hmoždín a na priamu montáž. Vruty držíme na sklade vo viacerých materiáloch a prevedeniach ako napríklad - vruty so zapustenou hlavou, vruty s polguľatou hlavou, vruty s torxovou hlavou, vruty s povrchovou úpravou biely zinok a tiež nerezové vruty. Na objednávku tiež zabezpečujeme vruty vo farbe čierny zinok a bronz.

 • Skrutky do sadrokartónu

  Skrutky do sadrokartónu sa používajú na montáž sadrokartónových platní. Sadrokartónové skrutky majú povrchovú úpravu čierny fosfát.

 • Vruty nerezové univerzálne

  Univerzálne nerezové vruty so zapustenou hlavou na TORX. V našom obchode nájdete široký sortiment nerezových vrutov skladom.

 • Vruty do pätiek a uholníkov
 • Vruty nastavovacie dištančné

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop