Kategórie

Skrutky 

V ponuke máme široký sortiment metrických skrutiek rôzných typov, ako skrutky so 6-hrannou hlavou, zapustené skrutky, imbusové skrutky, v pevnostiach 4.8, 8.8, 10.9. V sortimente nájdete tiež nerezové skrutky, skrutky do dreva a ozdobné skrutky. Skrutky máme roztriedené podľa nemeckých noriem DIN. Na prvom mieste je pre nás vždy kvalita skrutiek.

Podkategórie

 • DIN 933 skrutky so 6-hrannou...

  Šesťhranné skrutky v norme DIN 933 držíme skladom v dostatočných množstvách v širokej rozmerovej rade. Skrutky sa používajú vo všetkých oblastiach priemyslu a vyrábajú sa z rôznych materiálov, ako napríklad nerezová oceľ, oceľ, mosadz atď. Najčastejšie sa používajú skrutky z ocele pevnosti 8.8, skladom však držíme aj skrutky v pevnosti 10.9 s povrchovou úpravou ZN a tiež skrutky z nerezovej ocele.

 • DIN 912 imbusové skrutky s...

  Skrutky s imbusovou hlavou sa používajú hlavne v automobilovom a strojárskom priemysle, kde je z hľadiska obmedzeného priestoru nutné použiť na uťiahnutie imbusový kľúč. Imbusové skrutky sú dostupné v pevnostiach 8.8, 10.9, 12.9

 • DIN 603 vratové skrutky

  Vratové skrutky DIN 603, alebo tiež slangovo nazývané lavičníkové skrutky sa používajú na montáž drevených plotov, drevených lavíc a na montáž drevených prvkov. Vratové skrutky do dreva majú pod hlavou štvorhran, ktorý slúži na zafixovanie hlavy proti pretáčaniu pri uťahovaní skrutky maticou. Niektoré nerezové vratové skrutky držíme skladom, nakoľko sa často používajú pri montáži vo vonkajšom prostredí.

 • DIN 931 skrutky so 6-hrannou...

  Šesťhanné skrutky s čiastočným závitom DIN 931 sa používajú hlavne v strojárskom a automobilovom priemysle a na montáž oceľových konštrukcií. Skrutky držíme skladom v pevnostiach 8.8, 10.9 a tiež v nerezovej oceli.

 • DIN 7991 skrutky so zapustenou...

  Imbusové skrutky so zapustenou hlavou DIN 7991 alebo tiež podľa novej normy ISO 10642 sa používajú tam kde je potrebné hlavu skrutky zapustiť do materiálu. Zapustené skrutky máme skladom v pevnostiach 8.8 a 10.9. Zapustené skrutky z nerezovej ocele sa požívajú v potravinárskom priemysle, v exteriéri, alebo tiež ako ozdobné skrutky na montáž nerezových zábradlí. Pri použití v bazénoch a v styku s potravinami je nutné použiť skrutky z nerezovej ocele kvality A4.

 • ISO 7380 imbusové skrutky s...

  Imbusové skrutky s polguľatou hlavou podľa normy ISO 7380 sa používajú ako ozdobné skrutky a tiež tam kde je nutné aby hlava skrutky nemala ostré hrany z hľadiska bezpečnosti. Polguľaté nerezové skrutky sa používajú pri montáži nerezových zábradlí.

 • DIN 7985 skrutky s polguľatou...

  Skrutky s polguľatou hlavou s krížovou drážkou typu PHILIPS DIN 7985. Skrutky s polguľatou hlavou držíme v skladom v celej rozmerovej rade. Skrutky sa robia z ocele a nerezovej ocele a sú tiež vhodné na strojovú montáž.

 • DIN 965 skrutky so zapustenou...

  Metrické skrutky so zapustenou hlavou s krížovou drážkou typu PHILIPS podľa Nemeckej normy DIN 965. Skrutky dodávame v rôznych materiáloch, ako oceľ a nerezová oceľ a rôznych povrchových úpravách. Zapustené skrutky sa používajú vačšinou v elektro priemysle a pri strojovej montáži

 • DIN 960 skrutky so 6-hrannou...

  Skrutky s jemným stúpaním závitu podľa nemeckej normy DIN 960.

 • DIN 961 skrutky so 6-hrannou...

  Skrutky s jemným závitom so 6-hrannou hlavou s celým závitom DIN 961.

 • DIN 580 závesné oká skrutky

  Závesné oká DIN 580 slúžia ako spojovací prvok na upevnenie a zdvíhanie bremien.

 • Nábytkárske skrutky

  Predaj nábytkárskych skrutiek ako konfirmáty, skrutky so širokou ozdobnou hlavou, spojovacie články, euroskrutky a iné.

 • Kombiskrutky

  Kombi skrutky majú kombinovaný závit, z jednej strany metrický a z druhej strany samorezný závit. Používajú sa hlavne pri montáži rozvodov vody, kanalizácie a klimatizácií v kombinácii s objímkami na uchytenie do hmoždiny.

 • DIN 32501 navarovacie skrutky

  Navarovacie skrutky slúžia na bodové, odporové privarovanie ku kovovej konštrukcii.

 • DIN 316 skrutky s krídlovou hlavou

  Skrutky s krídlovou hlavou slúžia na ručné uťahovanie a povoľovanie spojov.

 • DIN 967 skrutky s okrasnou...

  Skrutky s okrasnou, širokou, plochou hlavou sa používajú hlavne v nábytkárskom priemysle na montáž rukovätí skriniek a šuflíkov.

 • DIN 7984 imbusové skrutky s...

  Skrutky s nízkou imbusovou hlavou sa používajú hlavne v automobilovom a strojárskom priemysle, kde je z hľadiska obmedzeného priestoru nutné použiť na uťiahnutie imbusový kľúč.

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop